poniedziałek, 28 września 2015

Zabawa w ... WARSZTATY I DEGUSTACJE W TARNOBRZEGU! :)

Kontynuując poranny temat - jeśli nie czytaliście to koniecznie zacznijcie od tego wpisu - chciałam pokazać inny aspekt karmienia. Dokarmiając właściwego wilka w nas, dokonujemy pewnego rodzaju wyboru, od którego zależy nasze samopoczucie, to jacy jesteśmy i jakie mamy nastawienie do życia. Ale zgodzicie się ze mną, że ogromny wpływ na nas mają ludzie obok nas. Ludzie, z którymi spotykamy się na co dzień oraz Ci których spotykamy przy okazji. To co powiedzą, co zrobią i jaką energią będą emanować ma mocny wpływ na nasz nastrój obecnie, ale i na dłużej. Gdy usłyszymy miłe słowa o tym jak wyglądamy od razu się rozpromieniamy, gdy ktoś powie coś miłego o tym co robimy od razu chce nam się działać i robić więcej, gdy ktoś zauważy, że to co mówimy jest mądre i ma sens, od razu otwieramy się i mówimy chętniej, więcej. To jak mocny wpływ mają na nas osoby z naszego otoczenia jest naturalne, tacy już jesteśmy - empatyczni, współodczuwający, wrażliwi. 

Przy okazji wczorajszego pikniku usłyszeliśmy tyle dobra, dostaliśmy tyle ciepła i otrzymaliśmy tyle pozytywnej energii od spotkanych ludzi, że robiliśmy wszystko ze zdwojoną siłą, uśmiechaliśmy się szczerze i z chęcią rozmawialiśmy z zainteresowanymi naszymi działaniami osobami. Takie sytuacje dają też siłę i moc na dalsze działania, dają chęć robienia więcej i więcej, dzielenia się z innymi tym co potrafimy, co lubimy, co sprawia nam przyjemność! Dziękujemy wszystkim, którzy nas napełnili tą energią!

Dziękujemy firmie Melvit.S,A, dzięki której mogliście spróbować pysznej granoli z otrzymanych od nich płatków owsianych oraz zajadać się hummusem z ich cieciorki podanym na bagietce z mąki orkiszowej, którą również od nich otrzymaliśmy! A dzieciaki, które brały udział w warsztatach otrzymały płatki owsiane Secret Family i obiecały zjeść na śniadanie! Mamy nadzieję, że obietnica dotrzymana! :)

Dziękujemy także sklepowi Eko Żarełko z naszego miasta, który podarował nam wiele pysznych, ekologicznych produktów. Dzięki nim mogliście spróbować amarantusków - zdrowych batoników, granoli oblanej syropem z agawy z dodatkiem karobu podawanej z syropem hibiskusowym. A dzieciaki na warsztatach mogły skosztować koktajli na mleku migdałowym, dzięki któremu smakowały obłędnie pysznie!

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i możliwość uczestniczenia w tak wspaniałej imprezie! :) Mamy nadzieję, że do zobaczenia za rok! :)

A tak to wszystko wyglądało... 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz