poniedziałek, 21 września 2015

Zabawa w ... KOLOROWANIE Z MONUMI I GORĄCĄ CZEKOLADĘ :)


Bycie mamą to wcale nie taka prosta sprawa... Chyba każda z nas to wie, prawda? 

Macierzyństwo to jedna z najpiękniejszych rzeczy jaka może nam się przydarzyć. Składa się w większości z chwil radosnych, szczęśliwych,chwil pięknych i niezapomnianych, chwil dzięki, którym potrafimy dostrzec to co najlepsze w najdrobniejszych i najbardziej błahych sprawach. Uczy nas czerpania z życia garściami, doświadczania wszystkiego na nowo, szczegółowego analizowania, poszukiwania odpowiedzi na trudne pytania. Dzięki tym małym cudom odkrywamy świat na nowo. Dostrzegamy to co długo było niewidoczne dla naszych oczu, przeżywamy to, co bez nich byłoby bez znaczenia. Uczymy się miłości, cierpliwości, siebie. 

Macierzyństwo to cudowne doświadczenie, choć ma też swoje "trudne" strony. Czasami zwyczajnie nie mamy ochoty się bawić, a jesteśmy ciągnięte za rękę. Czasami mamy ochotę usiąść, a oczekuje się od Nas żeby tańczyć. Chcemy zamknąć na chwilę oczy, ale akurat w tym momencie mamy patrzeć. Czasami jest po prostu ciężko. 

Na szczęście są takie gadżety, które zdecydowanie potrafią nam wiele ułatwić. Monumi - wytwórnia dziecięcej radości to miejsce gdzie powstają wspaniałe kolorowanki w wielkich formatach! Jest alfabet i nauka literek, cyferki i nauka liczenia czyli jednym słowem nauka przez zabawę. Jest kolorowanka dla miłośników zwierzątek i taka dla prawdziwych księżniczek. Oferta jest naprawdę bogata! Kilka dni temu dziewczynki otrzymały w prezencie od Monumi takie właśnie arkusze edukacyjne i kolorowanki oraz piękne tekturowe kamienice, które musieliśmy najpierw zbudować, a później samodzielnie pokolorować! Dziewczynki zdecydowały się na farby - bo właśnie tą formę najbardziej lubią! Zabawa była wspaniała, a dziewczynki zniknęły w świecie kolorowania na bardzo długo, a mama miała chwilę oddechu :) Kamienice stoją teraz w pokoju i dziewczynki uwielbiają się nimi bawić! Układają tam koniki, ludziki i inne gadżety. Tworzą świat, pobudzają wyobraźnię, wspaniale się razem bawią! Kamieniczki są naprawdę masywne, stoją prosto, nie przewracają się - są naprawdę świetnej jakości i na pewno długo jeszcze będą nam towarzyszyć w zabawach! :) Dziękuję MONUMI za tą chwilę oddechu i polecam każdej mamie !!! Nie zawiedziecie się! :)

A po intensywnej zabawie nie zapomnijcie przygotować dla dzieciaków czegoś pysznego, zwłaszcza gdy za oknem plucha, która pewnie będzie pojawiać się coraz częściej, Nasza propozycja to gorąca czekolada z daktyli, a przepis na nią znajdziecie tutaj :)
1 komentarz:

  1. Fantastyczne te kamieniczki!:) świetna zabawa dla dzieciaków na deszczowy pochmurny dzień jaki właśnie mamy heheh, dzięki za to info :)
    pozdrawiamy Olcia S.

    OdpowiedzUsuń