poniedziałek, 7 września 2015

Zabawa w ... CzuCzu! :)

Nieuchronnie nadchodzi jesieni czas. Długie, zimne i ciemne wieczory. Ciepła herbatka i gruby koc. A do tego wszystkiego czasami wkrada się nuda, bo choć dziewczynki świetnie się razem bawią i wymyślają świetne fabuły zdarzeń to czasami im też zdarzy się na pewno kiepski, przygnębiający dzień kiedy pomysły się wyczerpią i będą poszukiwać inspiracji w mojej głowie :) 

Kilka dni temu nasz mały "problem" rozwiązało wspaniałe wydawnictwo CzuCzu, które ma w swojej najnowszej kolekcji wspaniałe produkty. Dziewczynki są nimi zachwycone, kilka razy dziennie układają puzzle i rozwiązują zadania. CzuCzu to wydawnictwo, które tworzy edukacyjne cuda dla dzieci, które rozwijają wyobraźnię i sferę manualną. A w dodatku przez zabawę UCZĄ! Tak twórczo zapełniony czas na pewno nie pozwoli na to by choć na chwilę wkradła się nuda! 

1) Mini  puzzle 3+ - składają się z 25 elementów, a po ułożeniu tworzą obrazek w rozmiarze 22x22 cm i to było dla mnie ogromnym i miłym zaskoczeniem! Tego nie się spodziewałam po tak małym pudełeczku, w którym kryją się te puzzle! A przy tym te grafiki! - miód dla oczu! Żywe kolory, piękne rysunki - zachwycą na pewno każdego malucha!


Poranek z CzuCzu i pyszną owsianką pomarańczową z cynamonem! :) Idealny zestaw na każdy dzień! :)
2) Puzzle 4w1 Królewny - 4 grafiki, każda składa się z 9 elementów. Układa się je łatwo i szybko! Każda układanka ma inny kolor z tyłu więc nawet jeśli się pomieszają - szybko można je na nowo skompletować! Dziewczynki je uwielbiają, mają już wybrane po dwie "swoje" księżniczki i jak na razie nawet się nie wymieniają :)


3) Zabawy kreatywne "Królewny i księżniczki" - to 32 dwustronne karty zabaw edukacyjnych ze zmywalnym pisakiem. Idealne do nauki i zabawy w domu, ale i w podróży! Pisak sprawdza się świetnie, łatwo się ściera dołączoną ściereczką. To zestaw 4+, ale znajdą się zadania, które może rozwiązać nawet 2,5 roczny maluch - jak nasza Lenka. Te zestawy to świetnie spędzony czas na nauce literek, cyferek, kolorów, skojarzeń. Pobudza wyobraźnię, daje możliwości wyrażenia siebie! Idealny!
CzuCzu polecamy wszystkim! Jeśli zastanawiacie się co kupić swoim maluchom, albo myślicie nad prezentem dla innego dziecka nie wahajcie się! CzuCzu to strzał w dziesiątkę! :)

3 komentarze:

  1. potwierdzam, CzuCzu to świetna zabawa, ale wybór mają tak ogromny, że trudno się zdecydować ☺

    OdpowiedzUsuń
  2. potwierdzam, CzuCzu to świetna zabawa, ale wybór mają tak ogromny, że trudno się zdecydować ☺

    OdpowiedzUsuń
  3. Szacunek za cierpliwość i podejście do dzieciaczków. Będą kreatywne i lepiej się rozwijać aniżeli mieliby dostać tablet w rękę na odczepne. Pozdrawiam i całuję :*

    OdpowiedzUsuń