środa, 7 października 2015

Zabawa w ... KASZKĘ MANNĄ I PatPottery! :)

Prawda jest taka, że gdybyście tak cofnęli sobie taśmę mojego życia o 2-3 lata i jeszcze dalej bylibyście mocno zadziwieni. Gdy wracam myślami do tamtych chwil zastanawiam się jak bardzo inne byłoby moje życie teraz, czy właściwie byłabym w tym miejscu, w którym teraz jestem i jak to się stało, że tamta ja jest teraz tutaj. Nieśmiała, bez wiary w siebie, bez perspektyw, bez pasji, bez pozytywnych myśli o sobie. Długo się z tym zmagałam, o tym wie nawet mój mąż. Wszystko odmieniło się całkiem niedawno - wtedy gdy odnalazłam pasję. Gdy uwierzyłam w siebie. Każdego dnia zmieniam się coraz bardziej, bo mając wokół siebie ludzi, którzy mnie kochają, wierzą we mnie i wciąż bez końca motywują można osiągnąć naprawdę wiele! Gotowanie z dziewczynkami, blogowanie, warsztaty i degustacje prowadzone wspólnie - to moja pasja, moja radość, mój bakcyl. I wiecie co jest najpiękniejsze? To, że wszystko robimy RAZEM! Tak jak zawsze chcieliśmy, marzyliśmy. Działamy RAZEM, zdrowo zakręceni, mocno zapaleni. Uzupełniamy się i tworzymy zgrany team. I gdybyście mi powiedzieli, że tak będę szczęśliwa, pełna pasji i zaangażowania - śmiałabym się, tak jak się śmiałam przez łzy mężowi w twarz, gdy mówił, że odnajdę to "coś". Teraz mogę przyznać "Miałeś rację Kochanie"! 

Każdy dzień przynosi coś nowego, każdy dopełnia naszą czarę szczęścia. I sprawiają to ludzie. Dobrzy, serdeczni, szczerzy, ciepli. Ludzie, którzy obdarzają Nas zaufaniem. I gdy puka listonosz to drzwi małe nóżki pierwsze są u drzwi i skaczą radośnie, gdy przychodzi coś dla Nich! :) Patrycja z PatPottery właśnie kilka dni temu sprawiła im taką radość, nam oczywiście również :) ! Oczekiwanie na tą paczkę było czystą przyjemnością, a gdy już mogłyśmy zaglądnąć do środka zachwytom nie było końca. Patrycja tworzy cudowne rzeczy własnymi rękoma! Ma ogromną wyobraźnię, niesamowite umiejętności i idealne poczucie drugiego człowieka. Jej ceramiki zachwycają, budzą wielki podziw i zdumienie jak można wyczarować z gliny coś takiego! W jej ofercie znajdziecie misy, patery, kubki i inne naczynia oraz biżuterię! Patrycja z przyjemnością wykonuje też zamówienia według własnego projektu! Zaglądnijcie więc czym prędzej do PatPottery i zróbcie sobie lub komuś bliskiemu piękny prezent! Gwarantuje wam, że będzie to strzał w dziesiątkę! :)

U nas na blogu na pewno jeszcze nie raz podamy coś pysznego w tych naczyniach!!! :) Wypatrujcie! :)

Razem z dziewczynkami przygotowałyśmy pyszny podwieczorek - KASZĘ MANNĄ NA MLECZKU KOKOSOWYM - by ją podać w pięknych miseczkach! 

Kokosowa kaszka manna z syropem

Składniki:

5 łyżek kaszy mannej
1 puszka mleka kokosowego
1 łyżka syopu z agawy

do podania: syrop hibiskusowy lub malinowy (najlepiej domowy!)

Przygotowanie:

Wszystkie składniki umieszczamy w garnuszku, doprowadzamy do wrzenia i gotujemy 2-3 minuty. Podajemy z syropem owocowym lub dżemem.

/inspirowane przepisem z bloga http://codziszjemnasniadanie.pl/ /

SMACZNEGO!!!

1 komentarz:

  1. Cieszę się, ze masz wokół siebie tyle przyjaznych osób i potrafisz to zauważyć.... Gotowanie i wspólne zajęcia z rodziną niezapomniane chwile i to jest super. A miseczki a w nich kaszka bajka ;-)

    OdpowiedzUsuń