niedziela, 3 maja 2015

Zabawa w ... DEGUSTACJE I WARSZTATY NA ŚWIEŻYM POWIETRZU :)

To niesamowite ile pozytywnej energii można czerpać od drugiego człowieka. Wystarczy uśmiech, dobre słowo, szczere słowo, ciekawość, zainteresowanie - i już wiesz, że to co robisz jest po prostu DOBRE, że ma SENS! 

Dzisiaj mieliśmy zaszczyt gościć na ALEJCE INICJATYW POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH! I tak się właśnie czuliśmy - Zakręceni mega pozytywnie! A to wszystko dzięki wam - wszystkim którzy byli, próbowali, smakowali, chwalili, dopytywali. Ale również dzięki tym, którzy być nie mogli, a kciuki mocno zaciskali i wierzyli w nas. Dziękujemy! Dzisiejszy dzień pokazał nam, że to co robimy, to jest dokładnie to co nas kręci, co nam daje energię, to dzięki czemu unosimy się ponad ziemią! Tak cudownie jest znaleźć swoje miejsce na ziemi i dzielić się tym z innymi!

Dziękujemy również wszystkim dzieciakom za udział w warsztatach! Byliście świetni! :) Wyszło pysznie, wszyscy się zajadali i mamy nadzieję, że będziecie gotować z rodzicami w domu! :)

Naprawdę dziękujemy WSZYSTKIM, którzy przyczynili się do tego wydarzenia, a w szczególności Jackowi Kawa za projekt i realizację ulotek! MDK w Stalowej Woli i Kasi Januszczak za zaproszenie i donoszenie wszystkiego czego potrzebowaliśmy! I sobie nawzajem za świetną współpracę i zabawę... w gotowanie :P


2 komentarze:

  1. Oj tak, wczoraj był świetny dzień - widziałam, że Wasz namiot był oblegany, ale my też nie mogliśmy narzekać. Zarejestrowaliśmy 9 potencjalnych dawców i w tym gronie w końcu znalazłam się ja :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jesteście doskonałym przykładem na to, jak daleko można zajść dzięki chęcią i pasji! Życzę powodzenia i samozaparcia, bo to co robicie z dzieciakami jest piękne i przesłodkie :)) No i wielkie ZAZDRO dreadków :( :**

    OdpowiedzUsuń