poniedziałek, 29 lutego 2016

Zabawa w ... KOKTAJL Z MANGO!!! :)


Są takie chwile i takie emocje, które ciężko pojąć. Są takie sytuacje, które ciężko zrozumieć. Są takie momenty, których nie chcesz pamiętać, ale są też takie, o które się boisz, że zginą w czeluści zapomnienia. Takich momentów w naszym życiu było wiele. Chwil drobnych, wręcz błahych, które dla nas miały wydźwięk monumentalny. Sytuacji, które sprawiały, że czuliśmy się wyjątkowi w swej szalonej "normalności". Czytaliśmy wiersze przez telefon i to było ponadwymiarowe. Graliśmy w gry planszowe i to było idealną powszedniością. Pstrykaliśmy sobie miliony wspólnych zdjęć i to było doskonałym łapaczem chwil pięknych i piękniejszych. Biegaliśmy po łące i łapaliśmy wiatr we włosy. Tańczyliśmy i wirowaliśmy w swoich objęciach. Całowaliśmy się na pożegnanie, nawet gdy żegnaliśmy się na dwie minuty, po to by po powrocie powitać się ponownie.
Pisaliśmy listy na kartach, karteczkach, chusteczkach, biletach kolejowych, paragonach i zdjęciach. Wysyłaliśmy listy i paczki niespodzianki. Odbywaliśmy autostopowe podróże w nieznane. Oglądaliśmy nałogowo filmy o miłości. Byliśmy Forrestem i Jenny, Groszkiem i Marchewką a nawet JEDNĄ POMARAŃCZĄ. Myliśmy sobie stopy pod lodowatą wołczyńską wodą. Snuliśmy plany, marzenia owiane dozgonną miłością. Piliśmy wino i potrafiliśmy pięknie ze sobą milczeć. 

Kochaliśmy się niewypowiedzianie nim zdążyliśmy się poznać.
I choć trochę przestaliśmy o tym wszystkim pamiętać, odświeżamy pamięć i wracamy z  naszym szaleństwem na nowo! Prawda?
JEDNA MIŁOŚĆ
JEDNO SERCE
JEDNA POMARAŃCZA!

P.S. Odświeżając pamięć przeglądałam z dziewczynkami dziś tysiące tych kartek, karteczek i prezencików, którymi siebie obdarowywaliśmy. Dorwały moją "mini książkę" obrazkową przedstawiającą naszą historię. Na jednej ze stron byłam ja płacząca. Maja zapytała ze smutkiem:
-Mamo to Ty? Dlaczego płaczesz?
- Bo tatuś pojechał i było mi smutno.
Odwróciła kartkę, a tam znowu my razem na ostatniej stronie opowieści.
- Ooo tatuś wrócił i jesteście szczęśliwi?
-Tak
-A co było dalej?
-Dalej pojawiły się w naszym życiu dwie cudne dziewczynki.
- Ja i Lenka? :) I byłyśmy szczęśliwą rodzinką?!
-TAK!
***
KOKTAJL Z MANGO
Składniki:
1 banan
1 mango (bardzo dojrzałe)
1 gruszka
1/2 jabłka
500 ml soku jabłkowego

Przygotowanie:
Wszystkie owoce dokładnie umyj, obierz ze skórki i wrzuć do blendera kielichowego. Wlej sok i dokładnie zmiksuj. W razie potrzeby dolej soku jeśli chcesz otrzymać rzadszą konsystencję.

SMACZNEGO!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz