środa, 26 czerwca 2019

Zabawa w ... PIERWSZE SPOTKANIE BLOGEREK! :)


12 wspaniałych, pięknych i inspirujących kobiet, fantastyczne, zachwycające i pachnące miejsce, a przy tym doskonałe oko, wyczucie chwili i poczucie estetyki. Tak właśnie podsumowałabym "Pierwsze stalowowolskie spotkanie blogerek", które miałam przyjemność współorganizować z Agatą, Elą oraz Natalią.


Pomysł na spotkanie wyszedł od Eli, która wciągnęła w to również mnie, Agatę i Natalię. Choć moja pierwsza myśl była trochę sceptyczna, pomyślałam sobie "Właściwie dlaczego nie?". Spotkanie odbyło się 15 czerwca w cudownym miejscu Kwiaty ze smakiem, prowadzonym przez Gosię - kobietę od której bije pasja i miłość do kwiatów. Stworzyła piękne miejsce gdzie wśród kwiatów i pięknych aranżacji możecie napić się kawy i zjeść coś słodkiego. Gosia nas miło ugościła i jesteśmy jej za to ogromnie wdzięczne.


Wielokrotnie powtarzam i zachwycam się swoim szczęściem do ludzi, a drugim takim szczęściem tego dnia była dla Nas Ela fotograf w SzastPrast Fotografia. Jej wyczucie smaku, chwili, koloru, estetyki zachwyca i tak również było tym razem. Zdjęcia w tej relacji zrobiła właśnie Ona i bardzo jej za to dziękujemy!Oprawą graficzną naszego spotkania zajęła się Agata i spisała się cudownie. Wszystkie byłyśmy zachwycone. Piękne delikatnie logo zostanie z Nami na miejsmy nadzieję kolejne spotkania! :) Na pamiątkę każda uczestniczka otrzymała przypinkę w logo spotkania :)
Mój udział w spotkaniu nie mógł by inny jak tylko kulinarny :) Zmusiłam dziewczyny by podczas "ucieczki" od domowych obowiązków  znalazły się ponownie w kuchni i trochę pogotowały, a właściwie pobawiły się ze mną w gotowanie :) Wspólnie przygotowałyśmy orzeźwiający posiłek. Były spring rollsy ze świeżymi warzywami oraz szybki, buraczany chłodnik. Myślę, że były idealne na te upały! Przepisy wrzucę w osobnym poście :)

Drugie warsztaty poprowadziła kolejna z Nas - Natalia. Były to warsztaty ze scrapbookingu, które mi osobiście bardzo się podobały. Ile to razy człowiek patrzył z zachwytem na te piękne kartki, więc super było móc przygotować taką kartkę samodzielnie. Natalia mimo, że robiła to pierwszy raz z dorosłymi to spisała się na medal, a przygotowane zestawy były naprawdę swietnie i idealnie pasujące do mojego poczucia estetyki.

 W między czasie miałyśmy czas na kawę, ciastko i pogaduszki w świetnej atmosferze. Myślę, że był to bardzo miło, przyjemnie i kreatywnie spędzony czas. Cieszę się, że udało nam się z dziewczynami dogadać, zebrać i zorganizować takie spotkanie. Jak to mówią "Co dwie głowy to nie jedna!", a w naszym przypadku cztery głowy :)
Spotkanie nie byłoby tak udane bez wszystkich uczestniczek, które zechciały wziąc udział w spotkaniu i spędzić z nami trochę czasu. Dziękujemy dziewczyny i mamy nadzieję, że do zobaczenia!!! :)

Uczestniczki spotkania:
1.Ewelina
http://www.zabawawgotowanie.pl
2.Ela
3.Agata
4.Natalia
5.Ola
6.Aneta
7.Marcelina
8.Alicja
9.Ania
10.Mariola
11.Dominika
12.Liliana


 I oczywiście najważniejsi na koniec - nasi sponsorzy którym jesteśmy ogromnie wdzięczni za wsparcie!!!! <3
MELVITMAMY NADZIEJĘ, ŻE SPOTKANIE SIĘ PODOBAŁO I WIDZIMY SIĘ ZA ROK! :)
4 komentarze:

 1. Sam zastanawiam się od jakiegoś czasu nad dietą odchudzającą, ale z braku czasu na gotowanie musiałaby to byc jakaś dieta pudełkowa. W Krakowie gdzie mieszkam znalazłem taką firmę https://www.lightbox.pl/catering-dietetyczny-krakow zajmującą się cateringiem dietetycznym, która ma na prawdę dobre opinie. Sądzicie, że to będzie dobry wybór?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja zawsze staram się angażować moje dziecko w kuchni. Bardzo się cieszy kiedy może mi pomóc a ja cieszę się że się rozwija od małego chce coś zrobić kreatywnego. Uważam że każdy rodzić powinien od małego uczyć swoje dzieci i rozwijać ich kreatywność i wyobraźnię. Jest też mnóstwo takich zabawek które właśnie na to pozwalają. Chociażby mała kuchnia dla dzieci. Każda dziewczynka o tym marzy by gotowa tak jak mama w swojej kuchni.

  OdpowiedzUsuń
 3. U nas wszystko z dziećmi robimy nawet remont mieszkania. Dla takich maluchów też fajna zabawa jest to nawet w postaci malowania itp.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gotowanie z dziećmi, zawsze i wszędzie, a zbliża się czas tworzenia arcydzieł z faworków, z chęcią podzielimy się sesją fotograficzną, gdzie całą rodziną, z przepisu, który ma przeszło sto lat, na smalcu... Przepiękne wzory, duże i małe, o niebywałej kruchości, smażone na smalcu...

  OdpowiedzUsuń