wtorek, 13 lutego 2018

Zabawa w ... "DYLEMATY MAMY I TATY"! :)Jeśli macie w domu maluchy, które grymaszą przy jedzeniu lub te które je uwielbiają to ta książka jest dla Was!  "Dylematy mamy i taty w kuchni", bo o niej mowa, to wspaniały poradnik napisany przez cztery mamy dietetyczki, które doskonale wiedzą co i jak Wam doradzić!

Świetnie napisany poradnik, który nie jest pełen niezrozumiałych wyrażeń dietetycznych, wręcz przeciwnie! Wszystko opisane jest łatwym do zrozumienia językiem dzięki czemu dowiemy się i zrozumiemy co jest potrzebne naszemu maluchowi i jak możemy mu to dostarczyć! :) Zaczynając od tego co przekazujemy my - mamy w mleku, poprzez rozszerzanie diety, po wiek przedszkolny. Dowiemy się po jakie produkty sięgać, jak je podawać naszym maluchom, czy wybrać BLW czy może raczej łyżeczkę, pozwolić się bawić i odkrywać? Nasza odpowiedź na pewno znacie - Zabawa w... ! :) 

Jeśli borykacie się z jakimś problemem żywieniowym (alergia, zaparcia czy chociażby przeziębienie) tutaj znajdziecie podpowiedzi czym karmić wasze maluchy by im ulżyć. My sami mieliśmy problem z zaparciami - trudny i bolesny i długo z nim walczyliśmy. Jak bardzo żałuję, że nie było jeszcze wtedy tego poradnika! 

Macie w domu niejadka i martwicie się o jego rozwój ? Wydaje Wam się, że robicie wszystko co w waszej mocy, by maluch zjadł "cokolwiek"? Tutaj zajdziecie kilka odpowiedzi i podpowiedzi jak możecie sobie poradzić. Podobnie jest z nadmiernym aptetytem, otyłością czy miłością do słodyczy. Wielu z nas - rodziców, boryka się z tymi problemami, a dziewczyny świetnie podpowiadają i doradzają, bo same są doświadczonymi mamami! :)

Na końcu książki znajdziecie opracowane, gotowe jadłospisy dla maluchów i przedszkolaków! A do tego trochę pysznych przepisów na dania, które wasze maluchy na pewno pokochają!!! :)

UWAGA!!!
A teraz najlepsze - konkurs! Po szczegóły zajrzyjcie na naszego facebooka! :)
POWODZENIA! :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz