czwartek, 6 kwietnia 2017

Zabawa w ... KOKTAJL Z HELPA - CZARY MAMY! :)


"O szczęściu mówiłem. Że szczęścia trzeba szukać w sobie, a nie naokoło. Że nikt go człowiekowi nie da, jak sam sobie go nie da. Że szczęście jest nieraz bliziutko, może w tej ubogiej izbie, gdzie się całe życie żyje, a ludzie Bóg wie gdzie go szukają. Że niektórzy w sławie i bogactwie go szukają, ale na sławę i bogactwo nie każdego stać, a szczęście jest jak woda i każdemu chce się pić. Że nieraz jest go więcej w jednym dobrym słowie niż w całym długim życiu."


/Wiesław Myśliwski/


W tych słowach zawarte jest wszystko, dosłownie wszystko. Zgadzam się z nimi całkowicie i wciąż powtarzam sobie je w głowie. Czasami się gubię, czasami na chwilę zapominam i wtedy przepadam. Mogłabym tu napisać długi wywód, ale tak naprawdę nie trzeba. Zostawiam Wam te słowa, przeczytajcie je nawet kilka razy. Jeśli trzeba będzie to nawet i kilkanaście. Rozglądnijcie się potem w okół siebie, nie myślcie za dużo, po prostu cieszcie się tym co macie. Marzenia senne odłóżcie na bok. Tylko na chwilę, tylko po to by docenić to co tu i teraz. 


***


Kilka dni temu dotarła do Nas paczka od HELPA. Czary mamy. Słyszeliście o tych pysznych produktach ? Przygotowanych z miłości do dzieci. Szczęście, że one są dodało skrzydeł mam, które postanowiły odwdzięczyć się swoim pociechom i dać im to co najlepsze! Kaszki HELPA są bez cukru, bez aromatów, konserwantów i barwników! Surowce pochodzą z ekologicznych gospodarstw, wszystkie pochodzą z Polski. Kaszki są naturalne, w przygotowaniu bardzo szybko, a dzięki liofilizowanym owocom dostępnym w firmie HELPA, możecie każdego dnia tworzyć inne połączenia smakowane dla waszych maluchów!

HELPA - Czary mamy wyróżniają się także cudowną grafiką!!!
POLECAMY WAM OGROMNIE!!!

Składniki:


2 banany

1 łyżka truskawki HELPA
1,5 szklanki mleka roślinnego
1 łyżeczka nasion chia
kilka listków świeżej mięty
1 łyżeczka miodu (opcjonalnie)

Przygotowanie:


Wszystkie składniki umieszczamy w kielichu blendera i miksujemy na wysokich obrotach przez minutę. Sprawdzamy smak i konsystencję, ewentualnie doprawiamy miodem do smaku. Podajemy!

2 komentarze: